Reštaurácie

Vo Ville Brest nájdete 2 reštaurácie a terasu. Menšia reštaurácia s kapacitou 35 ľudí a veľká s kapacitou 75 ľudí. Terasa má kapacitu 46 ľudí.

  • Menšia reštaurácia slúži ako denný bar, v ktorom ponúkame rôzne druhy nápojov a obed.
  • Veľká reštaurácia slúži na raňajky a večere pre ubytovaných hostí. Veľká reštaurácia je zároveň ideálnym miestom pre svadby, oslavy narodenín, výročí, rodinných stretnutí ale aj firemných a teambuildingových akcií. K dispozícii projektor, flipchart a prísušenstvo.
  • V lete je možné posedieť na terase, k dispozícii máme prenosné ohnisko a gril. Pre deti máme pripravené detské ihrisko, detské kútiky a množstvo spoločenských hier.
  • V lete máme pre hostí pripravenú atrakciu, naše ovečky z našej biofarmy, ktoré sa pasú na lúkach v okolí Villa Brest. Prosím, nekŕmte ich, máme certifikovaný biochov. Máme pre nich krmivo, ktoré si samy pestujeme v biokvalite. Príďte nás navštíviť a môžme ich spolu nakŕmiť.

Hosťom ponúkame kvalitné jedlá z BIO hovädzieho a jahňacieho mäsa z vlastnej BIO farmy. Snažíme sa, aby čo najviac surovín v našej kuchyni pochádzalo od lokálnych resp. slovenských chovateľov a pestovateľov.

Rovnako vieme zabezpečiť aj catering pre vašu rodinnú oslavu alebo napečieme koláčiky a zákusky pre rôzne príležitosti.

cta

Či v lete alebo v zime, každý si príde na svoje…

Všetci ste srdečne vítaní v rodinnom penzióne Villa Brest!