O nás

Villa Brest, situovaná v srdci lyžiarskeho a horského strediska Kasárne Javorníky, s nádhernou kysuckou prírodou, je rodinný penzión poskytujúci útulné luxusné ubytovanie a kvalitnú kuchyňu. Je vhodný pre všetkých milovníkov prírody, nielen pre dobrodružstva chtivých jednotlivcov, ale aj pre zamilované páry túžiace po romantike či pre rodiny s deťmi hľadajúce oddych.

Villa Brest sa nachádza v bezprostrednej blízkosti 2 lyžiarskych vlekov v ich údolných nástupných staniciach. Z izby sa tak dostanete rovno na vlek.

Villa Brest je perfektným miestom aj pre vašu svadobnú hostinu, oslavu výročia, narodenín a iných rodinných osláv či pre organizovanie firemných večierkov, teambuildingových aktivít alebo školení.

Lokalita Lyžiarskeho a horského strediska Kasárne Javorníky je miesto, kde si každý milovník prírody príde na svoje či už v lete, alebo v zime. Je obklopená ešte nepoznanou, kysuckou prírodou vyrážajúcou dych, s množstvom relatívne nenáročných turistických a cyklistických chodníkov, ktoré sa v zime menia na bežkárske trate.

Vo Villa Brest srdečne privítame každého milovníka prírody – vyznávača pešej či cyklistickej turistiky, lyžiara, snowboardistu, skialpinistu či bežkára, ktorý s nami bude zdieľať našu snahu chrániť a neznečisťovať životné prostredie.

Zelená Villa Brest to je: Nádherná príroda, útulné ubytovanie, skvelé jedlo, milí a priateľskí ľudia.

Ste srdečne vítaní!

Váš Villa Brest Tím

cta

Či v lete alebo v zime, každý si príde na svoje…

Všetci ste srdečne vítaní v rodinnom penzióne Villa Brest!